„Jesień, jesień idzie jesień,
Co też jeszcze nam przyniesie?”
E. Sadowska

Za oknem jesień zagościła już na dobre, a my w Oddziale dla Dzieci rozpoczęliśmy cykl zajęć: „Kolorowa jesień w naszej Bibliotece”. Rozmowa na temat śladów jesieni, głośne czytanie opowiadań, zapoznanie dzieci z poezją mają na celu nie tylko edukację, ale także zachętę do spędzania miłych chwil z książką. Na zajęciach nie zabrakło wspólnych tańców oraz zajęć plastycznych.

Dzieci wykonywały prace z suszonych liści i traw, które na zakończenie cyklu zajęć będzie można oglądać na naszej wystawie.
Zapraszamy grupy przedszkolne oraz kl. I – III ze szkół podstawowych na zajęcia o tematyce jesiennej.