Spotkania autorskie

Jak nie kochać jesieni
Jak nie kochać jesieni, jej babiego lata,
Liści niesionych wiatrem, w rytm deszczu tańczących.
Ptaków, co przed podróżą na drzewach usiadły,
Czekając na swych braci, za morze lecących.
                                           Tadeusz Wywrocki

Mimozami jesień się zaczyna...

Członkowie Stowarzyszenia "Klub Literacki" w Siemiatyczach, zainspirowani pięknem tegorocznej jesieni, serdecznie zapraszają na spotkanie poetyckie. Podczas uroczystości będzie można posłuchać wierszy nostalgicznych, melancholijnych, kojarzących się z tą właśnie porą roku. Recytowane będą utwory zarówno autorstwa klubowiczów jak i wybranych poetów z kanonu klasyki.

Serdecznie zapraszamy!

Klub Literacki i Miejska Biblioteka Publiczna

Tradycyjne potrawy, sposoby świętowania, uroczystości rodzinne, praca, czas wolny, o tym, i wielelu innych interesujących sparwach z życia w Hiszpanii mieliśmy okazję porozmawiać podczas dzisiejszego spotkania w naszej Bibliotece.

Wakacje na półmetku, a Państwo marzycie o słonecznej Hiszpanii? Jest jeszcze czas by spełnić to marzenie. Którą część, tego pięknego kraju, wybrać na pierwszą wycieczkę? Jak żyje się w Hiszpanii? Co warto zobaczyć w Grenadzie? Jacy są mieszkańcy tego pięknego kraju na co dzień? Co ich martwi a co bawi?

Na te i wiele innych pytań postara się odpowiedzieć Polka z urodzenia i Hiszpanka z wyboru - Linda Jakubowska.

Zapraszamy 8 sierpnia, zaczynamy o  godz. 17.30!

 

W poniedziałkowy wieczór czytelniczki naszej Biblioteki miały okazję zapoznac się z techniką robienia makijażu oraz marka kosmetyków Mary Kay. Kinga Rodzianko, przedstawicielka marki, wprowadziła zebrane panie w tajniki wykonania makijażu doskonałego. Pokazała jak prawidłowo nakładac poszczególne kosmetyki i jak dobrać kolory kosmnetyków.

Kinga Rodzianko - gość wieczoru, wykwalifikowany doradca kosmetyczny, opowie m.in. o marce kosmetyków Mary Kay. Podczas mikro party będzie można uzyskać porady jak wykonać makijaż doskonały oraz zobaczyć jak go zrobić. Chętne panie będą mogły skorzystać na miejscu z diagnozy cery oraz uzyskać informację jak o dany typ cery dbać. Przewidziane niespodzianki!

22 lipca (poniedziałek) godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Pewnego wtorkowego popołudnia miałyśmy przyjemność zorganizowania wieczoru autorskiego lokalnej poetki, Aliny Jurczuk. Było to spotkanie niezwykłe, przesiąknięte atmosferą przyjaźni, serdeczności, życzliwości, wzajemnego szacunku i sympatii.

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;