Spotkania autorskie

21 sierpnia (poniedziałek) godz. 17.30 Florystycznie w bibliotece - warsztaty z Martą Kazimierczuk

Lubisz dekoracje florystyczne? - to spotkanie jest dla Ciebie!

Warsztaty układania kompozycji z kwiatów, ziół, mchu, gałęzi. Kompozycje trwałe i kilkudniowe, do ozdoby codziennej i na specjalne okazje. Każdy uczestnik potrzebuje dobrego humoru i chęci do wspólnego tworzenia. Praca indywidualna bukiety zabieramy do domu. Mile widziane własne zapasy elementów kompozycji (kosze, wazony, talerze, misy i miski - dowolnie od preferencji), suszone kwiaty, zboża, gałązki, liście.

Marat Kazimierczuk z wykształcenia jest specjalistą do zarządzania zasobami ludzkimi ale miłość do kwiatów wygrała z profilem wykształcenia. Stąd już od 15 lat doskonali umiejętności i zdobywa doświadczenie w branży florystycznej. Z marzeń i miłości do otaczania się pięknem kwiatowych kompozycji założyła przedsiębiorstwo o wdzięcznej nazwie „Łapacze marzeń”. Prywatnie Marta Kazimierczuk lubi kontakt z sielską naturą i zdrowy styl życia.

Do zobaczenia :)

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;