Spotkania autorskie

Spotkanie z Moniką Skikiewicz "Bajanką" i Kicią Kocią za nami. Cóż tu pisać? Szanowni Państwo zobaczcie sami. Biblioteka to miejsce, w którym #wartobyć i już.

Dziękujęmy Wydawnictwu Media Rodzina i Bajance za wspaniała podróż do krainy wyobraźni!

Joanna Kmieć - z wykształcenia pedagog, nauczycielka przedszkola - z zamiłowania zaś pisarka i ilustratorka książek dla dzieci. Jej debiutancka powieść to książka pt. „Papuk, czyli opowieść o potwornym apetycie na książki”. 

Pewnego wtorkowego popołudnia miałyśmy przyjemność zorganizowania wieczoru autorskiego lokalnej poetki, Aliny Jurczuk. Było to spotkanie niezwykłe, przesiąknięte atmosferą przyjaźni, serdeczności, życzliwości, wzajemnego szacunku i sympatii.

Kinga Rodzianko - gość wieczoru, wykwalifikowany doradca kosmetyczny, opowie m.in. o marce kosmetyków Mary Kay. Podczas mikro party będzie można uzyskać porady jak wykonać makijaż doskonały oraz zobaczyć jak go zrobić. Chętne panie będą mogły skorzystać na miejscu z diagnozy cery oraz uzyskać informację jak o dany typ cery dbać. Przewidziane niespodzianki!

22 lipca (poniedziałek) godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy!

 

 

W poniedziałkowy wieczór czytelniczki naszej Biblioteki miały okazję zapoznac się z techniką robienia makijażu oraz marka kosmetyków Mary Kay. Kinga Rodzianko, przedstawicielka marki, wprowadziła zebrane panie w tajniki wykonania makijażu doskonałego. Pokazała jak prawidłowo nakładac poszczególne kosmetyki i jak dobrać kolory kosmnetyków.

Wakacje na półmetku, a Państwo marzycie o słonecznej Hiszpanii? Jest jeszcze czas by spełnić to marzenie. Którą część, tego pięknego kraju, wybrać na pierwszą wycieczkę? Jak żyje się w Hiszpanii? Co warto zobaczyć w Grenadzie? Jacy są mieszkańcy tego pięknego kraju na co dzień? Co ich martwi a co bawi?

Na te i wiele innych pytań postara się odpowiedzieć Polka z urodzenia i Hiszpanka z wyboru - Linda Jakubowska.

Zapraszamy 8 sierpnia, zaczynamy o  godz. 17.30!

 

Tradycyjne potrawy, sposoby świętowania, uroczystości rodzinne, praca, czas wolny, o tym, i wielelu innych interesujących sparwach z życia w Hiszpanii mieliśmy okazję porozmawiać podczas dzisiejszego spotkania w naszej Bibliotece.

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;