Spotkania autorskie

12 czerwca 2026 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Siemiatyczach odbyło się spotkanie autorskie z Aleksandrą Oleksiuk – pochodzącą z Siemiatycz absolwentką biotechnologii, studentką teologii oraz autorką książki będącej owocem pięciomiesięcznego pobytu na salezjańskim wolontariacie misyjnym w Zambii.

Podczas spotkania autorka opowiadała o codziennym życiu mieszkańców Kazembe – liczącej około 10 tysięcy mieszkańców wsi położonej w najbiedniejszej części kraju. Uczestnicy mieli okazję poznać realia życia lokalnej społeczności, jej problemy, ale także siłę wzajemnych relacji i znaczenie obecności drugiego człowieka.

 

spromo

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;