Spotkania autorskie

Tradycyjne potrawy, sposoby świętowania, uroczystości rodzinne, praca, czas wolny, o tym, i wielelu innych interesujących sparwach z życia w Hiszpanii mieliśmy okazję porozmawiać podczas dzisiejszego spotkania w naszej Bibliotece.

Wakacje na półmetku, a Państwo marzycie o słonecznej Hiszpanii? Jest jeszcze czas by spełnić to marzenie. Którą część, tego pięknego kraju, wybrać na pierwszą wycieczkę? Jak żyje się w Hiszpanii? Co warto zobaczyć w Grenadzie? Jacy są mieszkańcy tego pięknego kraju na co dzień? Co ich martwi a co bawi?

Na te i wiele innych pytań postara się odpowiedzieć Polka z urodzenia i Hiszpanka z wyboru - Linda Jakubowska.

Zapraszamy 8 sierpnia, zaczynamy o  godz. 17.30!

 

W poniedziałkowy wieczór czytelniczki naszej Biblioteki miały okazję zapoznac się z techniką robienia makijażu oraz marka kosmetyków Mary Kay. Kinga Rodzianko, przedstawicielka marki, wprowadziła zebrane panie w tajniki wykonania makijażu doskonałego. Pokazała jak prawidłowo nakładac poszczególne kosmetyki i jak dobrać kolory kosmnetyków.

Kinga Rodzianko - gość wieczoru, wykwalifikowany doradca kosmetyczny, opowie m.in. o marce kosmetyków Mary Kay. Podczas mikro party będzie można uzyskać porady jak wykonać makijaż doskonały oraz zobaczyć jak go zrobić. Chętne panie będą mogły skorzystać na miejscu z diagnozy cery oraz uzyskać informację jak o dany typ cery dbać. Przewidziane niespodzianki!

22 lipca (poniedziałek) godz. 17.00

Serdecznie zapraszamy!

 

 

Pewnego wtorkowego popołudnia miałyśmy przyjemność zorganizowania wieczoru autorskiego lokalnej poetki, Aliny Jurczuk. Było to spotkanie niezwykłe, przesiąknięte atmosferą przyjaźni, serdeczności, życzliwości, wzajemnego szacunku i sympatii.

Joanna Kmieć - z wykształcenia pedagog, nauczycielka przedszkola - z zamiłowania zaś pisarka i ilustratorka książek dla dzieci. Jej debiutancka powieść to książka pt. „Papuk, czyli opowieść o potwornym apetycie na książki”. 

Spotkanie z Moniką Skikiewicz "Bajanką" i Kicią Kocią za nami. Cóż tu pisać? Szanowni Państwo zobaczcie sami. Biblioteka to miejsce, w którym #wartobyć i już.

Dziękujęmy Wydawnictwu Media Rodzina i Bajance za wspaniała podróż do krainy wyobraźni!

Witryna wykorzystuje w celach statystycznych pliki cookies. Dalsze korzystanie z serwisu oznacza akceptację zapisu/odczytu tych plików, zgodnie z indywidualną konfiguracją używanej przeglądarki.

;